Ile kosztuje metr kwadratowy wylewki samopoziomującej?

Rosnąca popularność jastrychu anhydrytowego sprawia, że firmy specjalizujące się w wykonywaniu tego typu posadzek mają ręce pełne roboty. Wylewki na bazie bezwodnego siarczanu wapnia znajdują zastosowanie w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach, obiektach handlowych oraz innych przestrzeniach komercyjnych.

Posadzka anhydrytowa, z uwagi na swe wyjątkowe właściwości, może być stosowana na strychach, w lokalach na poddaszu, na drewnianych stropach. Co więcej, prawidłowo zabezpieczona wylewka sprawdzi się także w przydomowym garażu lub pralni.

Wylewka anhydrytowa - solidna podłoga na lata czy zbędny wydatek?

Jaki typ posadzki będzie najlepiej współgrał z ogrzewaniem podłogowym? Niewątpliwie w tej roli jastrych anhydrytowy nie ma sobie równych. W przeciwieństwie do wylewki cementowej idealnie przewodzi ciepło, dokładnie „otula” poszczególne elementy instalacji grzewczej, a dzięki stosunkowo niewielkiej grubości warstwy posadzki, wnętrze bardzo szybko się nagrzewa. Jest to uniwersalne rozwiązanie dla różnego typu inwestycji (technologia znajduje zastosowanie na powierzchni od kilku do kilkuset m2).

Ile to kosztuje?

Cena wylewki anhydrytowej zależeć będzie od kilku czynników:

  • Rodzaju materiału i klasy wytrzymałości
  • Wysokości posadzki
  • Metrażu wnętrza
  • Specyfiki pomieszczenia*

*Trzeba pamiętać, że nieco inne parametry posiada wylewka na ogrzewanie podłogowe w domu, a inne na nieogrzewane podłoże w obiekcie wielkopowierzchniowym. Na ostateczną cenę wylewki anhydrytowej może wpływać także konieczność wykonania izolacji przeciwwilgociowej w łazience czy garażu.

Posadzki Thermofloor - inwestycja, która się zwróci

Nasza firma oferuje najlepszej jakości komponenty niemieckich producentów takich jak Knauf i Gyvlon. Oferujemy m.in. wylewkę Thermo-floor C C25F5 oraz Thermo-floor K C25F5 w cenie od 38,50 do 43,50* zł/m2 posadzki o grubości 5 cm.

Dokładnej wyceny dokonają Państwo na podstronie: wycena posadzki anhydrytowej online. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem!

*cena ma charakter orientacyjny

Wycena online