Profesjonalna posadzka do domu i nie tylko- wylewki anhydrytowe, wylewki samopoziomujące


Jesteśmy firmą zajmująca się wylewką – wykonawstwem posadzek anhydrytowych samopoziomujących na ogrzewanie podłogowe. Kilkuletnia obecność na polskim rynku, setki zrealizowanych inwestycji, szybka realizacja zleceń oraz doskonała jakość usług gwarantują, iż z efektu naszych prac w zakresie wylania posadzki w dobrej cenie będzie zadowolony każdy Klient.

 

Wylewka anhydrytowa Knauf i innych renomowanych producentów – postaw na sprawdzone rozwiązania

Wykonujemy posadzki produkowane zarówno z komponentów firmy Gyvlon jak i Knauf, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednią posadzkę do potrzeb inwestycji. 

 

Wykonamy posadzkę produkowaną zarówno z komponentów firmy Gyvlon, jak i posadzkę Knauf. Dzięki dostępności różnych opcji, dobierzemy dla Ciebie odpowiedni rodzaj do potrzeb inwestycyjnych. Zrealizowaliśmy już zlecenia na kilku tysiącach obiektów, stając się najbardziej doświadczonym wykonawcą wylewek (posadzek) anhydrytowych na terenie Śląska (w tym Bytom, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Lubliniec, Myszków, Rybnik, Sosnowiec, Zabrze) i Małopolski (Kraków oraz okolice).

 

Posadzki samopoziomujące w cenie, która pozytywnie Cię zaskoczy

Tego jeszcze nie było: oferujemy posadzki samopoziomujące anhydrytowe w cenie zwykłych posadzek z Miksokreta! SUPER PROMOCJA – posadzka Thermo Floor C25-f5 na ogrzewaniu podłogowym tylko 33,75 zł/m2 za 4,5 cm grubości! Wylewka bez ogrzewania – koszt 26,25 zł/m2. Cena zawiera: profesjonalne wykonanie wylewki o grubości 4,5 cm, dojazd i robociznę na powierzchni powyżej 150m2. Na powierzchni od 100m2 do 149m2 cena 36 zł/m2. Ponadto proponujemy kompleksowe przygotowanie podłoża pod ogrzewanie podłogowe i posadzki samorozlewne w atrakcyjnej cenie.

Posadzka anhydrytowa dopasowana do Twoich potrzeb – sprawdź, gdzie działamy

 

Dojazd gratis na terenie: Katowic, Gliwic, Tychów, Krakowa, Słomników, Miechowa, Jędrzejowa, Olkusza, Oświęcimia, Jaworzna, Sosnowca, Raciborza, Lublińca, Wielunia, Radomska, Koniecpola, Radomska, Częstochowy, Wolbromia, Myszkowa, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Zgierza, Łasku, Bełchatowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Koluszków, Brzezin i Strykowa.


Zadzwoń po szczegóły – numer telefonu: 793 69 88 31. Zapraszamy!